Tartu vald, Vahi alevik, Melissi tn 3

Kinnisvarahooldus-Tartus

Teenused

Sise- ja välikoristusteenus prioriteetselt lepingulistele klientidele. Vajadusel teostame ühekordse tööna ka muru niitmist, trimmerdamist, hekilõikust ja muru õhutamist. 

Sisekoristusteenus

Pakume sisekoristusteenust nii era- kui äriklientidele üle Eesti. Sisekoristusteenuse tingimustes oleme vastutulelikud ning paindlikud ja tegutseme vastavalt Teie soovidele. Teostame märg- ja kuivpuhastust betoon- ning puitpindade puhastamisel. Lisaks eelnevale eemaldame mustuse ka vabapindadelt.

Välikoristusteenus

Pakume välikoristusteenust era- ja ärikliendile, lähtudes Teie soovidest ja vajadustest. Oleme paindlikud nii tööde teostamise ajas kui ka tingimustes. Meil on pikk loetelu teenuseid ja välja koolitatud meeskond neid teostamas. Lepingulise kliendina oled meie prioriteet number üks!

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Tööde teostamisel lähtume Eesti Kinnisvara Heakorra Liidu “Heade tavade Koodeksist” ning Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskuse standardist EVS 807:2016 (Kinnisvarakeskkonna juhtimine ja korrashoid)

Püsilepinguline klient on meie jaoks tööde järjestamise graafikus prioriteet number üks. Lisaks ajalisele järjestusele on tööde teostamise tingimuste ja sageduse osas kliendil rohkem võimalust kaasa rääkida kui ühekordse teenuse tellijal. 

Töid teostame Esmaspäev- Reede kell 8:00-17:00. Nädalavahetustel 12:00-15:00. 

Jah! Meie kollektiiv osaleb hooldusteenuste valdkonnaga ühilduvatel meeskonna ja üksikisikute koolitustel ning seminaridel üle Eesti. Lisaks viime läbi ka ettevõttesiseseid väljaõppeid.