Tartu vald, Vahi alevik, Melissi tn 3

Kinnisvarahooldus-Tartus

VÄLIKORISTUS

Milles seisneb välikoristus?

Esteetilise ja esindusliku õueala loomisel on tähtsaimaks õigete töövahendite ning professionaalse meeskonnaga teostatav välikoristus. Peamiselt kuuluvad välikoristusteenuste alla muru niitmine, trimmerdamine, lehekoristus ja lumelükkamine. Vähemtuntud, kuid mitte vähemolulisteks teenusteks on see-eest hekilõikus, umbrohutõrje, muru õhutamine ja väetamine. 

Välikoristust pakume korteriühistutele ja äriühingutele soovitavalt püsilepinguga. Nii saate olla kindlad, et Teie krunt on alati hooldatud ja korras. Seejuures valite Teie endale sobivad tingimused ja teenuse osutamise sageduse. Püsilepingu teenuseloetellu kuuluvad eelnevalt eelnevalt välja toodud tööd ning lisaks üldise heakorrateenused (näiteks avaliku kasutusega prügiurnide tühjendamine ja lendprahi jäätmekäitlus). Tööde teostamisel lähtume Eesti Kinnisvara Heakorra Liidu “Heade tavade Koodeksist” ning Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskuse standardist EVS 807:2016 (Kinnisvarakeskkonna juhtimine ja korrashoid)

Tänu meie rohkem kui 3 aastasele kogemusele välikoristusteenuste valdkonnas, saame Teid vajadusel eelnevalt mainitud töödega aidata. Meie hinnad leiad hinnakirjast.

Milliseid töövahendeid kasutame?

Välikoristus seisneb väga erinvate töövahendite käsitlemise oskuses. Meie meeskond on mitmekülgselt ja professionaalselt välja treenitud, tänu millele oleme valmis vastu astuma pea igale välikoristustöödega seonduvale probleemile. Lisaks eelnevale osalevad meie kollektiivi liikmed ka erinevatel tegevusvaldkonnaga ühilduvatel seminaridel ja koolitustel, et me saaks olla parimad turul.

Töövahendid muru niitmiseks on ülemaailmsete suurtootjate, näiteks TORO, ECHO, McChulloch käsi- ja hooldusniidukid ning võsalõikurid.
Hekilõikusel kasutame vastavalt vajadusele kas lühikese või pika lõikeorganiga Makita ja Stihli hekilõikureid.
Muru õhutamisel ja lehekoristusel aitavad meil töid teostada ECHO võimsad lehepuhurid.

Tööde teostamine

Tööde teostamine saab alguse kliendiga objektil kohtumisest, kus arutame läbi vajalikud teenused ning tingimused. Seejärel koostame vastavalt kokkulepitule hinnapakkumise, mille saadame kliendile. Kui pakkumus sobib, oleme alates kinnituse saamisest valmis tööle asuma.

Tööde teostamise ajad lepime kliendiga eelnevalt kokku, et võimalikult vähe häirida Teid ja Teie naabreid.

Välikoristustöid teostame Esmaspäev kuni Reede 8:00-17:00.
Nädalavahetustel tõttame appi ajavehmikul 12:00-15:00.
Kokkuleppeliselt teostame töid ka muudel aegadel.

Transport

Hoolimata meie esinduse asukohast Tartu linnas, teostame vajadusel töid üle terve Eesti. Tehnika ning muu vajaliku transpordiga toetab meid kolmis- ja transpordifirma Kaubataxo..

Garantii

Teostatud töödele kehtib kvaliteedigarantii kuni 1 päev pärast teenuse osutamist. Prentensioonide korral palume hiljemalt sama päeva õhtuks meiega ühendust võtta, et saaksime vajadusel olukorra lahendatud.